0
Filtrele

Peçete

  • 1 / 2

Peçete

Sofra ve sunumlarınızı farklılaştırmaya ne dersiniz? “Bir peçete sofraları ne kadar değiştirebilir ki?” dediğinizi duyar gibiyiz. Dekorazon.com’un dekoratif peçete modelleri ile alışa gelmiş sofra konseptine veda etmeye hazır olun! Çünkü bu peçeteler, renkli kişiliğinizi sofra ve sunumlarınıza yansıtacak!

İster desenli peçete modelleri ile sofralarınızı hareketlendirebilir isterseniz de yazılı peçeteler ile sofra ve sunumlarınıza keyifli bir detay katabilirsiniz. Peki, siz nasıl bir peçete modeli aramıştınız, kâğıt peçete mi yoksa kumaş peçete mi? Kumaş peçete modelleri, her zaman sofralara bir ağırlık kazandırır. Özel yemek davetlerinde kumaş peçeteler daha çok kullanılır. Günlük sofralarınızı hareketlendirmek için de kâğıt peçete modellerini kullanabilirsiniz.  

Peçete Fiyatları

Sofranızı farklılaştıracak peçete fiyatları kullanılan malzeme, marka ve ölçü unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir. Hem bütçenize uygun hem de sofranıza uyumlu peçetelerden Dekorazon.com’a girip sipariş verin, fırsatları kaçırmayın! Hadi, uygun fiyatlara sahip modern ve tasarım peçete çeşitlerini şimdi keşfetmeye ne dersiniz?