0
Filtrele

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

14 ürün listeleniyor.

Plaj Havlusu

Deniz, kum, güneş! Tatil hazırlığınızı henüz tamamlamadınız mı? Plaj modasını yakından takip eden trend renk ve desenlere sahip plaj havlularıyla göz kamaştırmaya hazır olun! Yumuşaklığıyla sarıp sarmalayan plaj havluları, marin temaları ya da üzerindeki yazı ve desenleriyle stilinizi tamamlayan özel parçalarınızdan biri oluyor.

İster dikdörtgen plaj havlusu isterseniz de yuvarlak plaj havlusu! Zevkinize ve ihtiyacınıza yönelik plaj havluları birkaç “tık” ötenizde! Kolay yıkanabilen, yıkandığı zaman renginde solma, boyunda çekme gibi problemleri oluşturmayan en şık plaj havlu modellerini eminiz ki çok beğeneceksiniz.

Mayo, bikini ve diğer plaj aksesuarlarınızla kombin yapabileceğiniz, kolay yıkanabilen plaj havlusu çeşitleriyle plajları renklendirmeye; kaliteli ve seçkin markaların uygun fiyatlı plaj havlusu modellerini şimdi keşfetmeye ne dersiniz?

Plaj Havlusu Fiyatları

Erkek plaj havluları, kadın plaj havluları ve çocuk plaj havluları, model ve renk çeşitliliği ile sizi bekliyor! Denizde, havuzda, güneşlenirken hep yanınızda olacak plaj havlularının fiyatları, kullanılan malzeme, marka ve ölçü unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir.