0
Filtrele

Projeksiyon Perdesi

Projeksiyon Perdesi

İşyerinde, okullarda, konferans salonlarında hatta artık günümüzde evde bile sıkça kullanılan projeksiyon perdelerinin aslında gerçekten önemli bir ihtiyaç olduğunu biliyor muydunuz?

Projeksiyon perdeleri, işyeri, okul, konferans salonu gibi mekânlarda toplantı yaparken önemli bilgileri, eğitici videoları, katılımcıların daha rahat izlemesine olanak verir. Mekanınızın metrekaresine göre uyumlu ölçülerde projeksiyon perdesi bulmak bazen zor olabiliyor. Dekorazon.com’un projeksiyon perde ölçüleri ve projeksiyon perde model çeşitliliği tüm ihtiyacınız karşılayacak. Projeksiyon perde modelleri iki çeşide ayrılıyor; storlu projeksiyon perdesi ve motorlu projeksiyon perdesi. Motorlu projeksiyon perdeleri kumandalı olduğu kullanımı daha pratiktir.

Keyfi seven biriyseniz, projeksiyon perdelerini daha keyifli bir amaç için de kullanabilirsiniz. Evinizde mini bir sinema salonu oluşturma fikri sizce de kulağa pek hoş gelmiyor mu? Projeksiyon perdelerin salon ya da evinizde kullanmadığınız bir odada değerlendirerek film izleyebilirsiniz.  

Projeksiyon Perde Fiyatları

Projeksiyon perde fiyatları, marka, ölçü ve modeli bakımından farklılık göstermektedir. Okul, ofis ve eviniz için uyumlu projeksiyon perdeleri uygun fiyatlarıyla sizi bekliyor! Kampanyalı projeksiyon perde modelerine göz atmaya ne dersiniz?