0
Filtrele

Runner

  • 1 / 2

Runner

Sofra dekorasyonlarınıza şık bir detay eklemeye ne dersiniz? Dekorazon.com’un birbirinden şık runner modelleriyle sunumlarınız kadar sofra dekorasyonlarınızla da ilgi çekebilir, misafirlerinizin göz zevklerine en zarif şekilde hitap edebilirsiniz. Runner, masa ve sehpaların üzerine dikdörtgen şekilde serilen dekoratif örtüdür.

Desen ve renk çeşitleriyle sofralarınızı renklendirecek runner masa örtüleri, aynı zamanda sofra aksesuarlarınızla da eşsiz bir kombin oluşturarak özel davetleriniz ve her öğün için şık bir sofra konsepti hazırlamanıza yardımcı oluyor. Güpür işlemeli runner modelleri, yeni evlenecek çiftlerin çeyizlerinin en nadide parçalarından biri olurken, modern ve şık runner ile sofralarınızı süsleyebilir ve aradığınız stile tek bir “tık” ile sahip olabilirsiniz. Yemek masalarınıza zarif bir detay ekleyecek runner modellerine şimdi göz atmaya ne dersiniz?

Runner Fiyatları

Sofralarınızı özel kılacak runner fiyatları, kullan malzeme, marka ve ölçü unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir. Hemen şimdi en renkli ve şık runner model çeşitliliğine göz atıp, sofranıza en uygun olan runner modellerinden sipariş verin, fırsatları kaçırmayın!