0
Filtrele

Saat

  • 1 / 30

Saat

Her evin her ofisin bir saate ihtiyacı var! Gerek işlevselliği gerekse de dekoratif duruşları ile olsun, mutlaka her dekorasyonun duvar saati edinmesi şart. Yoğun koşuşturmacalar arasında bazen zamanın nasıl geçtiğini fark edemiyoruz. Gözümüzün önünde asılı duvar saati olunca, tabii iş değişiyor.

Peki siz, evinizin hangi bölümünde duvar saatine ihtiyaç duyuyorsunuz? Dekorazon.com’un duvar saati çeşitliliğine eminiz ki bayılacaksınız! Çocuk odası saatleri, mutfak saatleri, salon saatleri ve ofisiniz tarzına uygun hem masa saati hem de duvar saati modellerini bulabilirsiniz. Antre yani kapı girişine de dekoratif duvar saati asarak, misafirlerinizi daha hoş karşılayacağınız bir antre dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Çalışma odanızda kullanacağınız hem masa saati hem de duvar saati çeşitleriyle de zamana karşı yarışabilirsiniz.

Dekorazon.com’un çiçek temalı duvar saatleri, hayvan figürlü duvar saatleri, Mustafa Kemal Atatürk temalı duvar saatleri, 3D duvar saatleri ve daha pek çok duvar saati çeşitliliği sayesinde, evinizin her bölümüne ve ofisinizin tarzına uygun saat modeli arayışınız son bulacak.

Saat Fiyatları

Ev dekorasyonlarının ve ofis dekorasyonlarının olmazsa olmazı dekoratif saatler, Dekorazon.com farklılığı ile evinize çok yakışacak! Masa saati ya da duvar saati ihtiyacınız varsa mutlaka saat kategorimizi ziyaret edin! Saat fiyatları, modeli, ölçüsü, kullanılan malzemesi ve markasında göre farklılık gösterdiği için farklılık göstermektedir. Ev ve ofisleriniz için birbirinden harika saatlere göz atıp, seçmeye ne dersiniz?