0
Filtrele

Saatli Tablo

  • 1 / 4

Saatli Tablo

“Duvarım çok boş, acaba saat mi assam yoksa tablo mu?” gibi düşüncelerle arada kalmayın! Dekorazon.com’un saatli tabloları bu sorununuza şık bir şekilde çözüm olacaktır. İster manzara isterseniz de sevdiğiniz bir figür… Dekorazon.com’un saatli tablo tema çeşitlerine bayılacaksınız! Hem saate bakabileceğiniz hem de tablo detayı ile bu saatli tablolar evinize modern bir hava katacaktır.

Ev, ofis, kafe gibi mekânlarda kullanabileceğiniz saatli tablolar, son zamanlarda duvar aksesuarlarında en çok öne çıkan detaylardan biridir. Tek parça, 2 parça, 3 parça gibi set olarak da kullanabileceğiniz saatli tablo modelleriyle duvar dekorasyonlarınızı mini bir sanat galerisine çevirebilirsiniz.

Ayrıca saat ve tablo seven arkadaşlarınız için de saatli tablolar harika bir hediye alternatifi olacaktır. Dekorazon.com’un saatli tablo model çeşitliliği içinden muhakkak dekorasyonlarınıza uygun bir saatli tablo bulacaksınız.

Saatli Tablo Fiyatları

Duvarlarınızı süsleyecek saatli tabloların Dekorazon.com ile birkaç “tık” ötenizde olduğunu biliyor muydunuz? Saatli tablo fiyatlarını merak edenler için hemen bilgi verelim. Renk renk tema tema ayrılan saatli tablo fiyatları, kullanılan malzeme, ölçü ve marka unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir. Dekorasyonunuz için en uygun saatli tabloyu seçmeye hazır mısınız?