0
Filtrele

Salon Sticker

  • 1 / 12

Salon Sticker

Salon duvarlarında sticker modası! Son zamanların trend duvar dekorasyonlarından biri olan duvar sticker’ları en çok salon ve oturma odalarını süslüyor! Doğa, çiçek, manzara gibi desenleri ile salon ve oturma odalarına sanatsal bir dokunuş ekleyen salon sticker’ları, göz doldurucu bir duvar dekorasyonu oluşturmanıza yardımcı oluyor!

Büyük bir çiçek sticker’ı ile salonunuzun en özel köşesine zarif bir dokunuş yapabilir ya da mottlu bir sticker ile salonunuza neşe katabilirsiniz! Dekorazon.com’un birbirinden yaratıcı ve özgün duvar sticker’ları ile eğlenceli kişiliğinizi hemen şimdi yaşam alanlarınıza yansıtmaya ne dersiniz? Kolay silinebilir özellikleri ve sağlıklı yapılarıyla, salon sticker modelleri duvarlarınıza asla zarar vermez. Prizlerinizin üzerine, kapı kenarlarına, koltuğunuza paralel olan duvarlara konumlandıracağınız salon sticker’ları oldukça dikkat çekecektir.

Salon Sticker Fiyatları

Salon sticker fiyatları, kullanılan malzeme, ölçü ve marka unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir. Salon duvarlarınızı hareketlendirecek birbirinden harika ve farklı salon sticker’larını hemen şimdi Dekorazon.com’a girip incelemeye ne dersiniz?