0
Filtrele

Şamdan

  • 1 / 2

Şamdan

En özel davet sofralarının vazgeçilmez aksesuarı şamdan! Nedense şamdan denince aklımıza ilk masa konsepti gelir. Siz de sofralarınıza zarif detay ekleyecek şamdan modeli arayışındaysanız, Dekorazon.com, sizin için iyi bir seçim olacaktır! Stilinizi belirleyecek şamdan modellerini sitemizden keşfetmeye dersiniz?

Gösterişli bir şamdan mı yoksa sade, klasik şamdan mı hoşunuza gider? Hem sofralarınız hem de evinizin özel köşelerine şık bir dokunuş ekleyecek şamdanlara eminiz ki bayılacaksınız! 2’li şamdan ya da 3’lü şamdan setleri ile uzun masalarınızda konumlandırarak, gösterişli bir stile sahip olabilirsiniz. Eskiden popüler olan gümüş şamdanlar, popülerliğini hala günümüzde korusa bile, gelişen ve değişen trendlerden dolayı, ahşap şamdan, kristal şamdan, seramik şamdan gibi çeşitler de çok tercih edilir oldu. Ahşap şamdanlar ile daha etnik bir dekorasyon tarzı yakalayabilirsiniz. Kristal şamdan ve gümüş şamdanlar ile evinizdeki klasik tarzı koruyabilirsiniz. En renkli ve şık şamdan çeşitliliği ile dekorasyonlarınıza ihtiyacı olan detayı katın!

Şamdan Fiyatları

Şamdan fiyatları, kullanılan malzeme, ölçü ve marka unsurları nedeni ile farklılık gösterebilir. Kristal ve gümüş şamdanlar, diğer materyallere sahip şamdanlardan biraz daha yüksek fiyatlıdır. Dekorazon.com’un en ucuz ve kaliteli şamdan çeşitliliği her evin tarzına ve bütçesine uygundur. Dekorazon.com’un birbirinden şık şamdan modellerine göz atmaya ne dersiniz?