0
Filtrele

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

43 ürün listeleniyor.

Sandık

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

43 ürün listeleniyor.
  • 1 / 2

Sandık

Nasıl bir sandık aramıştınız? Dekoratif sandık mı yoksa çeyiz sandığı mı? Farklılığı seven ve evine de farklılığı yansıtmayı sevenler, Dekorazon.com’un sandık çeşitliliğine bayılacak! Hem sehpa hem de puf olarak kullanılabilen işlevsel sandık modelleri, eminiz ki evinize çok yakışacak. Fazladan kullanım alanı sunan bu sandıklar, koltuk şalı, kırlent, dergi gibi evinizdeki fazla eşyaları konumlandırmanızda yardımcı olacak. Şifonyer ya da komodinlerinizin üzerine koyabileceğiniz birbirinden şık sandık çeşitleriyle dekorasyonlarınıza zarif detay ekleyebilirsiniz. Ayrıca kozmetik malzemelerinizi hijyenli ve düzenli olarak muhafaza edecek makyaj sandıklarını da unutmayalım! İster yatak odanızda isterseniz de banyolarınızda kullanabileceğiniz makyaj sandıkları da yine dekorasyonlarınızı süsleyen keyifli ve kullanışlı ayrıntılardan biri olacaktır.

Herhalde sandık deyince, ilk aklımıza gelen çeyiz sandığıdır. İşlemeli çeyiz sandıkları, her genç kızın hayalidir. Dekorazon.com bu hayalinize birbirinden şık çeyiz sandık modelleri ile ortak oluyor. Tabii damatları da unutmamak gerekir. Damat tıraş sandık çeşitleri de en az çeyiz sandık setleri kadar en keyifli ve heyecanlı alışverişlerden biridir.

Sandık Fiyatları

Sandık fiyatları, ölçü ebatları, kullanılan malzemesi ve sandık modeli ile farklılık göstermektedir. Yeni evlenecek çiftlerin çeyizine uygun birbirinden şık çeyiz sandık çeşitlerinin kampanyalı fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Hem evinizin havasını değiştirecek boy boy renk renk sandık modellerini hem de en şık çeyiz sandık setlerine uygun fiyatlarla hemen şimdi sahip olabilirsiniz.