0
Filtrele

Sehpa

  • 1 / 29

Sehpa

Sehpasız ev olmaz! Sizce de öyle değil mi? Renk renk, boy boy hatta şekil şekil tasarlanan bu mobilyaların, mekânlardaki yeri çok önemlidir. Sehpalar, salon, oturma odası ve ofislerin; hem işlevsel hem de dekoratif kullanım özelliği nedeniyle mekânların olmazsa olmaz detaylarından biridir. Alanı biraz daraltıyor gibi olsa da aslında, misafirleriniz için ikram sunumlarınızda ve dekorasyonlarınızı süslemek konusunda büyük payları vardır.

Hangi Sehpa Modeli Evime Yakışır?

Önemli olan doğru sehpa modelini seçmeniz. Önceliğiniz tasarımı mı yoksa işlevselliği mi olmalı ve buna karar vermelisiniz. Eğer salonunuzun metrekaresi ufak ise daha işlevsel, fazladan depolama alanına sahip sehpa modelleri, hatta açılıp uzatılabilen sehpa tasarımları ve içinden çıkan zigon sehpalı orta sehpalar eviniz için daha uygun olacaktır. Geniş bir salona sahipseniz, daha tasarımı ile öne çıkan gösterişli bir sehpa modelini tercih edebilirsiniz.

Sehpa Fiyatları

Sehpa fiyatları, malzemesine, işçiliğine ve markasına göre farklılık göstermektedir. “Hem şık bir tasarımı olsun hem de uygun fiyatlı bir sehpa olsun” diyorsanız, Dekorazon.com’un sehpa kategorisine muhakkak göz atmanızı tavsiye ederiz. Orta sehpadan yan sehpaya, zigon sehpadan c sehpaya kadar ev ve ofislerinize en çok yakışacak sehpa çeşitleriyle hayalinizdeki stili tek bir dokunuş ile dekorasyonlarınıza yansıtabilirsiniz.