0
Filtrele

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

8 ürün listeleniyor.

Şifonyer

Yatak odamızda en çok ihtiyacımız olan mobilyalardan biri de şifonyerlerdir. Hem yatak odası dekorasyonlarımızın önemli tamamlayıcılarından olan hem de pek çok aksesuarın konumlanmasında rol alan şifonyer modelleri her yatak odasında mutlaka olmalı! Aynalı şifonyer modelleriyle, yatak odası dekorasyonlarınızda geniş bir alan görünümü oluşturabilir, çekmeceli şifonyer modelleriyle de kalabalık görünüme son verebilirsiniz.

İhtiyacınıza yönelik olarak seçeceğiniz 3 çekmeceli şifonyer ve 4 çekmeceli şifonyer çeşitlerinin üzerine abajur, çerçeve, saat hatta kozmetik ürünlerinizi bile konumlandırarak yatak odalarınıza estetik bir görünüm katabilirsiniz.

Şifonyer Fiyatları

Yatak odalarının en kullanışlı mobilyalarından olan şifonyer fiyatları, ölçü ebatları, marka ve kullanılan malzemeleri nedeniyle farklılık göstermektedir. Birbirinden kaliteli markaların çekmeceli şifonyer modellerine ve dolaplı şifonyer tasarımlarına Dekorazon.com’un avantajlı fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz. Başuçlarınıza çok yakışacak şifonyer çeşitlerine hemen göz atmaya ne dersiniz?