0
Filtrele

Tabure

  • 1 / 4

Tabure

Dekorazon.com’un tabure modelleri çok kullanışlı! Her evin her mekânın eli ayağı olan tabureler pratik ve işlevsel çözümler sunduğu için çoğumuzun vazgeçilmezidir. Kalabalık misafir geldiğinde, hemen içeriden fazladan oturma alanı sunan tabureleri getiririz; dolap gibi uzanmamız gereken bir yer olduğunda yine tabureleri kullanırız. Ayrıca tabure modelleri çoğu zaman sehpa rolünü bile üstlenir.

Peki, sizin evinizin hangi bölümü için tabure modeli bakmıştınız? Bar taburesi, sehpa tabure, ahşap tabure, plastik tabure ve daha pek çok tabure çeşitliliği yalnızca birkaç “tık” ile kapınıza kadar geliyor! Dekorasyonlarınıza cool bir detay getirecek tabure modelleri, aynı zamanda kullanışlı bir etki de katacaktır. Hem oturabileceğiniz hem de dekoratif objelerinizi konumlandırabileceğiniz tabure çeşitlerini sakın kaçırmayın!

Modernden retroya, etnikten vintage stiline kadar aradığınız tüm tabure modelleri uygun fiyatlarıyla Dekorazon.com’da sizleri bekliyor. Konforlu ve kullanışlı tabure çeşitlerine hemen göz atmaya ne dersiniz?