0
Filtrele

Vazo

  • 1 / 3

Vazo

Ev aksesuarlarının olmazsa olmazı vazolar! İçi çiçekle de dolu olmasa bile, dekoratif duruşlarından dolayı başlı başına dekorasyonların göze çarpan objelerindendir vazolar. Formları ile tek başına stil belirleyicisi bile olabilen vazolar, her eve lazım!

Peki vazonuzu nerede kullanmayı düşünüyorsunuz? Cam vazolar daha kırılabilir olduğundan fazla kullanım alanı içerisinde olmamalıdır. Örneğin sehpa üzerinde konumlandıracağınız cam vazoların kırılması daha olasıdır. Bu yüzden cam vazo modellerinde daha kalın cam tasarımları tercih edebilirsiniz ya da dresuar ya da duvar rafı gibi daha az kullanılan mobilyaların üzerinde konumlanmalıdır. Ahşap vazo modelleriyle de evinize daha etnik ve doğal bir görünüm kazandırabilirsiniz. Salon vazo modeli nasıl olmalı? Salon vazolarında daha dekoratif duruşlu olan vazo modellerini tercih edebilirsiniz. Formları ile oturma odanızı hareketlendirecek vazolar, farklılığınızı gözler önüne serecektir. “Klasikten vazgeçmem” diyenlerdenseniz, şık vazo modelleri olan klasik tarz ve cam vazoları tercih edebilirsiniz. Vazolarınızı sadece ev dekorasyonlarında değil, ofislerinizde de kullanabilirsiniz. Yapay çiçekli vazolar ofis dekorasyonları için daha estetik bir seçim olacaktır.

Vazo Fiyatları

Vazo fiyatları, kullanılan malzeme, ölçü ve marka unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir. Hem evinizin hem de ofisinizin havasını değiştirecek vazo model çeşitliliğini eminiz ki çok beğeneceksiniz. Farklılığınızı yansıtacak, kullanışlı vazo seçenekleri Dekorazon.com’da sizi bekliyor! Cam vazo, gümüş vazo, seramik vazo, ahşap vazo gibi seçeneklere sahip vazo kategorimize mutlaka göz atın!