0
Filtrele

Yatak Odası

  • 1 / 14

Yatak Odası

İlham kaynağınız olacak yatak odası dekorasyon fikirleri, uygun fiyatlı yatak odası takımları ve yatak odasına dair ihtiyacınız olan pek çok mobilya ve aksesuar sizleri bekliyor! Evimizde büyük ölçüde zaman geçirdiğimiz önemli yerlerden biri de yatak odalarımızdır. Günün yorgunluğunu üzerimizden attığımız ve enerji depoladığımız yatak odalarımız, kesinlikle evimizin en huzurlu bölümü olmalı.

Yatak seçerken, kaliteli uyku için konforlu ve ortopedik olmasına dikkat etmelisiniz. Sıra dışı ve dikkat çeken bir yatak odası konseptine sahip olmak için makyaj masası, şifonyer, komodin, sandık ve paravan gibi yatak odası mobilyalarına kesinlikle yer vermelisiniz. Yataklarınızla uyum sağlayacak sıra dışı yatak başı modelleriyle de yatak odanızın stilini farklılaştırabilirsiniz. Eğer metrekare olarak ufak bir odaya sahipseniz, bazalı karyolaları ve ranza modellerini tercih etmenizi öneririz. 

Yatak Odası Fiyatları

Her stille uyum sağlayan, hayalinizdeki yatak odası takımları Dekorazon.com’da sizi bekliyor! Yatak odalarını yenilemek isteyen ve yeni evlenecek çiftler için en özel yatak odası mobilya modelleri, en uygun fiyatlarıyla Dekorazon.com’da! Yatak odası fiyatları, ölçü ebatları, markaları ve yatak odası takım içeriğine göre farklılık göstermektedir. Renk renk her stilde bulabileceğiniz yatak odası mobilya çeşitliliğini çok beğeneceksiniz!