0
Filtrele

Yatak Odası Takımları

Yatak odası takımları

Yeni evlenecek çiçeği burnunda çiftler, eski yatak odası takımından sıkılıp yenilemek isteyenler, müjde! Hayalinizdeki yatak odası takımları “birkaç” tık uzağınızda olduğunu biliyor muydunuz? Son zamanlarda stil ve tasarım çeşitliliği artan yatak odası takımları arasından seçim yapmak biraz zor gibi olsa da, Dekorazon.com’un uygun fiyatlı yatak odası takım modellerini çok beğeneceğinizden eminiz!

Nasıl Bir Yatak Odası Takımı Seçmeliyim?

Mertekare olarak ufak bir yatak odanız var ve çok da fazla eşyanız var! Bu durumda sizin tercihiniz bazalı yatak odası takımından yana olmalı. Bazalar her zaman hayat kurtaran yatak odası mobilyalarıdır. Kalabalık görünüme son verir ve odanıza şık bir detay katar. Eğer odanızın metrekare sorunu yoksa, geniş bir alana sahipseniz büyük karyola başlı yatak odası takımını rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Yatak Odası Takım Fiyatları

Komodin, aynalı şifonyer, gardırop, karyola ve başlık parçalarından oluşan yatak odası takımlarının fiyatları, marka, ölçü ebatları ve kullanılan malzemeye göre farklılık göstermektedir. Dekorazon.com’un uygun fiyatlı düğün yatak odası takımları ile hem hayalinizdeki yatak odası mobilya takımına sahip olabilir hem de hesaplı yatak odası takımı alışverişi yapmış olursunuz. Dekorazon.com’un kampanyalı yatak odası takımlarını sakın kaçırmayın!