0
Filtrele

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

6 ürün listeleniyor.

KATEGORİLER

Yemek Takımı

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

6 ürün listeleniyor.

KATEGORİLER

Yemek Takımı

İster çeyiziniz ister günlük kullanımınız için… Birbirinden şık yemek takımları ile sofralarınızda göz kamaştıran bir stil yaratmaya ne dersiniz? Bir yemeğin tadı, sunumundan belli olur! Yemek yapmak kadar sofra kurmak, özenle pişirdiğiniz yemeklerinizi sunmak da ayrı bir ustalık ister. Hem ailenizin hem de kendi göz zevkinize hitap edecek günlük yemek takımları ile günün her anı sofralarınıza şıklık ekleyebilirsiniz.

Özel davetler kaçınılmaz son! Peki özel davetlerde nasıl bir konsept düşünüyorsunuz? Gösterişli ya da sade? Unutulmayacak davet sofralarına dair aradığınız şık yemek takımları Dekorazon.com’da sizi bekliyor! Altın, gümüş detaylı tasarımlara sahip zarif yemek takımları ile sofranız çok konuşulacak!

Yemek takımında nelere dikkat etmeyelim?

Öncelikle kaç kişi olacağınızın tam sayısını çıkarmalısınız.12 kişilik yemek takımı mı yok 6 kişilik yemek takımı mı ihtiyacınızı karşılıyor, buna mutlaka önceden karar verin. Konuk listenizin dışında gelebilecek olan misafirlerinizin de olabileceğini düşünerek her zaman tabak sayınızı fazla düşünmenizi tavsiye ederiz. Aksi bir durumda yemek takımının dışında koyacağınız bir tabak, tüm sofra görünümünü bozabilir.

Yemek setleri genelde “servis tabağı, pasta tabağı, tuzluk-biberlik, sosluk, çorbalık, salata kâsesi, çay fincanı gibi parçalardan oluşur ve bu set içerikleri markalara göre değişkenlik gösterir. Porselen yemek takımları ve seramik yemek takımları birbirinden çok ayrı olsa da, porselenin her zaman daha başka bir ağırlığı vardır.

Klasik, etnik ya da modern… Hayalinizdeki yemek takımını, sadece “birkaç” tık ile Dekorazon.com’da bulup sipariş verebilirsiniz.

Dekorazon.com, çeyizinde farklılığı arayan yeni evlenecek çiftlere ve sofralarında göz kamaştıracak parçaları arayanlara; Gürol Porselen, Karaca, Kütahya Porselen, Bernardo gibi en beğenilen markaların yemek takımlarına uygun fiyatlarla sahip olma imkânı sunuyor.