0
Filtrele

Yolluk

  • 1 / 2

Yolluk

Koridorların vazgeçilmez halısı yolluklar! “Yolluk nedir?” diyenler için hemen kısaca bahsedelim. Genellikle yolluklar koridor, antre, mutfak gibi alan bakımından dar ve uzun ince bölümlere serilen uzun halı çeşitlerindendir. Yerdeki soğu kesmesi için kullanılan yolluk modelleri değişen trend ve zevklerle birlikte gitgide gelişmektedir.

Misafirlerinize sıcak ve şık bir karşılama yapmak için kapı önüne sereceğiniz yolluklar oldukça ilgi çekecektir. Gün içinde evin diğer bölümlerine ulaşmak için sıkça yürüdüğümüz koridorlara yolluk seçerken kaymaz tabanlı olmasına muhakkak dikkat edin. Kaymaz tabanlı yolluklar, takılmalara ve kaymalara sebep vermez.

Dekorazon.com’un renk renk desen desen yolluk çeşitlerini eminiz ki çok beğeneceksiniz. Evinizin en özel bölümlerini hareketlendirirken şık bir dokunuş katacak halı yolluklar, sadece birkaç “tık” ötenizde! Artık mağaza mağaza dolaşıp yorulmanıza gerek yok. Her zevke ve bütçeye hitap eden yolluk çeşitleri Dekorazon.com’da sizi bekliyor!

Yolluk Fiyatları

Mutfak, koridor, salon gibi evinizin istediğiniz bölümünde kullanabileceğiniz yolluklar ile sıcak bir dekorasyona sahip olmaya ne dersiniz? Yolluk fiyatları, kullanılan malzeme, marka ve ölçü unsurlarından dolayı farklılık göstermektedir. Hemen şimdi dekorasyonlarınıza çok yakışacak yolluk çeşitlerimizden sipariş verin, kapınıza kadar gelsin.